iPhone 5 recenzia

iPhone 5 recenzia

Vydanie iPhone 5 je správa, ktorú dlho očakávali mnohí ľudia z celého sveta. A dnes je iPhone 5 prítomný pred nami. Nie je veľa nových funkcií, ktoré možno nájsť cez iPhone 5 a nie je nič zvláštneho z hľadiska dizajnu.

Aj tak sa hovorí, že iPhone 5 dosiahol obrat miliónov jednotiek počas víkendu po počiatočných vydaniach. Tento telefón prináša viac schopných vnútorných orgánov a určite väčšiu obrazovku, ako obaja očakávali fanúšikovia vonku. Tento článok by chcel predstaviť iPhone 5 recenzie na zem.

Oficiálne fotografie iPhone 5 nám ukazujú štíhlejšie telo aktuálnej série telefónu. Apple tvrdil, že sa jedná o skutočný majstrovské dielo, ponúka väčší výkon prichádza v kompaktnom balení. Mali by sme začať najlepšie recenzie smartfónov tým, že spomenieme špecifikácie telefónu.

Špecifikácia

OS: iOS 6 (možno upgradovať na iOS 7); integrovaný s iCloud pripojenie: 3G (HSDPA/HSUPA); Wi-fi 802. 11b/g/n; LTE; CDMA/Ev-do Rev. Displej: 4 ” s 16 miliónov farieb (640 x 1136 pixelov); TFT Kapacitný Dotykový displej; corning gorilla glass Hardvér: Dual-core CPU 1. 2 Ghz, GPU PowerVR SGX543MP2; Apple A6 Chipset, RAM 1GB Funkcia: Siri a Rozpoznávanie Hlasu Fotoaparát: 8MP s LED Bleskom (schopné zaznamenávať video @ 30fps) Ďalšie funkcie: GPS Skladovanie: 16/32/64 GB
Teraz, keď ste videli malý rozdiel medzi 4S a 5, pokiaľ ide o procesor (taktovaný 0 . 2 GHz vyššia) a chipset. Ostatné špecifikácie sú nakoniec rovnaké, ako ste našli na iPhone 4S.

Návrh a konštrukcia

Niektorí z vás očakávali veľký redesign, ktorý by urobil vyhlásenie. Bohužiaľ, nie je žiadny rozdiel medzi dizajnom 4S a dizajnom iPhone 5. Hoci existuje iný, ale povedať pravdu, oba modely sú prakticky totožné. Neexistuje žiadny významný rozdiel medzi iPhone 4S a iPhone 5 z hľadiska dizajnu. Zobraziť

Obrazovka IPhone 5 stále používa displej IPS ako iPhone 4S, v ktorom sa vysoký jas stále stáva jeho hlavnou charakteristikou. Sýtosť a kontrast obrazovky je veľmi dobrá, hoci nie tak vysoká ako typ OLED displeja, ale celkom oko-cukrík a oko príjemné.

Pozorovací uhol vo všetkých smeroch je takmer dokonalý a jasný. Rozlíšenie 1136×640 pixelov v 4-palcovou uhlopriečkou oblasti produkujú hustota-ov 326ppi, len stratiť trochu iPhone 4S (330ppi), a určite viac vhodný pre sledovanie videa. Blistering sunlight nie je problém pre obrazovku iPhone 5, pretože stále vyzerá celkom jasne. Stručne povedané, obrazovka iPhone 5 je stále najlepšia v triede.

Siri

Siri na iPhone 5 tlačia rôzne nové funkcie, ktoré sa objavujú v systéme iOS 6. Môžete ho použiť na nájdenie reštaurácií, vyhľadávanie informácií o filme (pomenujete film), zistite športové skóre a spustite aplikácie.

Záver

Napriek iPhone 5 majú podobnosť s jeho súrodenec, iPhone 4s, stále stojí za to kúpiť. S novým dizajnom zadného krytu, širokouhlým displejom a lepším fotoaparátom stačí iPhone 5 pritiahnuť vašu pozornosť.

Share