Iphone X Cena Je Veľmi Nízka V Porovnaní S Jeho Funkciou

Iphone X Cena Je Veľmi Nízka V Porovnaní S Jeho Funkciou

IPhone je taká drahá a dobre známa značka kvôli svojim ročným štartom a cene. Kvalita a funkcie, ktoré majú IPhone je úžasné a vzácne, IPhone je známy pre jeho vzhľad a triedy.

Nedávno začala novú sériu ich produktu, ktorý je IPhone X tiež nazývaný ako IPhone 10. To bolo vydané v 3 November 2027, má toľko nových a vynikajúcich funkcií, ktoré vás ospravedlnia a urobia vašu osobnosť klasickejšou. Ak sa pozriete na iphone x cena, ktorá je $ 999. Je to úplne cenná cena kvôli svojej službe a dobrej vôli.

Úžasné vlastnosti o IPhoneX!

Toto je vydané na výročie Apple 10 ako ich vlajková loď. IPhone X sa zavádza s OLED displejom 5,8 palca, zámok rozpoznávania tváre, 3D kamera a sklenené telo s rôznymi iphone XR, Xs Max, XS. Má 2 možnosti farby jedna je priestorovo šedá a druhá je strieborná a obaja majú čierny panel predné. S týmto všetkým je toto zariadenie odolné voči prachu a vode, nemá žiadne tlačidlo pre domácnosť a nedávnu aplikáciu, ktorá vám poskytne nový zážitok. Fotoaparát je nemý má technológiu pracovať v tme tiež.

Share