HTC ONE MAX RECENZIA

HTC ONE MAX RECENZIA

Ak ste na trhu spoľahlivého telefónu, je načase hľadať najlepšie recenzie smartfónov, ktoré vám pomôžu urobiť kvalifikované rozhodnutie. HTC One Max je nabitý pôsobivými funkciami a pokročilou technológiou, aby ste zvýšili svoje celkové skúsenosti. Zistite viac o tomto brilantnom smartfóne, ako ste si prečítali túto recenziu HTC One a rozhodnite sa, či je toto mobilné zariadenie ideálne pre vás.

Veľkosť Obrazovky

Na prvý pohľad môže HTC One Max vyzerať a cítiť sa ako veľký smartphone s jeho 5. 9-palcový displej, ktorý je oveľa väčší ako HTC One at 4. 7 palcov. Okrem toho váži 218 gramov a má šírku 3. 2 palce, takže budete okamžite cítiť jeho útku po vyzdvihnutí.
Veľká obrazovka je však vhodná pre používateľov, ktorí uprednostňujú mobilné zariadenie, ktoré je funkčné na niekoľko účelov. S veľkosťou obrazovky je prehliadanie webu pomerne jednoduchšie a budete sa tešiť zo sledovania vašich obľúbených videí v telefóne. Nakoniec sa obrázky už nezobrazujú stiesnené a to pridáva k prehliadaniu webu a potešenie z prezerania.

Bezpečnostné Funkcie

HTC One Max je vybavený snímačom odtlačkov prstov, ktorý ponúka prostriedky bez hesla na odomknutie telefónu. Táto pôsobivá súčasť sa nachádza pod fotoaparátom a chráni váš telefón pred krádežou. Preto môžete mať pokoj, že neoprávnené osoby nikdy nemôžu odomknúť alebo používať zariadenie.

Zvýšená Funkčnosť

Na Max budete môcť prispôsobiť konkrétne prsty na vykonávanie určitých úloh. Môžete napríklad použiť ukazovák na vyvolanie a zobrazenie domovskej obrazovky, zatiaľ čo palec môže ľahko spustiť mapy. A čo viac, je možné uložiť odtlačky prstov iných ľudí, keď chcete.

Je tiež potrebné poznamenať, že HTC One Max je prvé mobilné zariadenie so zmyslom 5. 5, Čo je najnovšia verzia Android kože výrobcu. Táto zložka sa môže pochváliť širokou škálou funkcií, ako je BlinkFeed (podobne ako Flipboard) a automaticky generované prezentácie udalostí prezentovaných vo forme videa. Zmysel 5. 5 tiež prichádza s väčšou podporou gest, ktorá ponúka používateľom pohodlie prelistovania niekoľkých obrazoviek jedným prstom.

Dostatok Úložného Priestoru

HTC spolupracuje s Dropbox, a to sa premieta do voľného úložiska v cloude pre vaše súbory. Existuje však niečo oveľa lepšie o HTC One Max, pretože poskytuje používateľom 50GB úložiska na Disku Google. Okrem toho, Max ponúka 32 GB vnútornej pamäte, takže máte dostatok úložného priestoru pre vaše fotografie, videá a ďalšie súbory. Zariadenie je tiež vybavené portom pre kartu microSD, ktorý vám dáva niekoľko možností na ukladanie mediálnych súborov bez spomalenia telefónu.

Najlepšie Recenzie Smartfónov

Verdikt celkovo HTC One Max je dômyselné mobilné zariadenie, ktoré ponúka to najlepšie z oboch svetov, pretože môže slúžiť ako tablet a telefón súčasne. Vďaka svojej veľkej obrazovke, rozlíšeniu 1080p, dostatočnému ukladaniu a úžasnému exteriéru sa s Maxom nikdy nemôžete pokaziť.

Share