HTC One Mini

HTC One Mini

HTC One zažiaril trh smartphone, keď bol prepustený začiatkom tohto roka. HTC sa neskôr rozhodla uvoľniť menšieho brata pre tento fenomenálny smartphone. HTC One Mini je teraz k dispozícii na trhu. Vo všeobecnosti, nie je veľa rozdielov medzi HTC One Mini a jeho väčší predchodca, avšak, hoci rozdiel medzi nimi je v podstate mierne, ako rozdiel naozaj robí HTC One Mini iného rôznych smartphone, ktorý by sa nemali považovať len ako jeho starší brat je alternatíva.

Táto recenzia poskytuje stručný záver pre mnohé najlepšie recenzie smartfónov, ktoré poskytli komplexné a zdĺhavé spracovanie funkcií HTC One Mini.

Najviac zreteľný rozdiel medzi HTC One a HTC One Mini je určite svoju veľkosť, hoci rozdiel nie je veľmi významný. HTC One je prepustený s 4. 7 palcový LCD displej, keďže HTC One Mini má LCD displej s uhlopriečkou, ktorá je 0. 5 palec kratšie. Materiál použitý v oboch smartphonoch pre ich LCD je tiež iný. HTC One používa Materiál Super LCD 3, zatiaľ čo jeho menší nástupca používa Materiál Super LCD 2. Neexistuje ani významný rozdiel v celkovej rozmerovej veľkosti oboch smartfónov.

V skutočnosti je len 0. 2 palcový rozdiel vo výške a šírke medzi HTC One Mini a jeho predchodcom.

V mnohých častiach si HTC One Mini zachováva vlastnosti svojho staršieho brata. Obaja nie sú smart windows phone, pretože používajú operačný systém Android, a obaja majú mnoho vlastností, ktoré sú úplne identické. Tieto identické funkcie patrí ich plát form factor a farieb, hluku a stereo reproduktor, kapacitný dotykový displej, veľa pripojenie funkcie (HTC One Mini nepodporuje funkciu NFC), a 4 Ultrapixel zadná kamera. Okrem ich podobnosti v týchto funkciách sú to úplne odlišné smartphony.

Vo všeobecnosti rozdiely medzi oboma smartphonmi robia HTC One Mini horšie ako jeho predchodca. HTC One Mini má iba 16 GB interného ukladacieho priestoru, ktoré je oveľa menej priestranné ako HTC One, ktorý je vybavený 32 alebo 64 GB interného ukladacieho priestoru. HTC One Mini tiež nepodporuje IR blaster, funkciu, ktorá je prítomná v HTC One.

HTC One Mini má tiež nižšie rozlíšenie obrazovky a PPI ako HTC One.

Rôzne HTC One Mini smartphone Recenzie si všimli, ako počet rozdielov v funkciách medzi oboma smartphonmi ďaleko prevyšuje rozdiel ich veľkosti. Preto, aj keď si myslíte, že veľkosť záleží, možno budete chcieť kúpiť väčší súrodenec namiesto menšie.
Jedna funkcia, ktorá bude HTC One Mini najlepšie htc smartphone pre vás je snáď jeho cena. Krok smartphonu je skutočne správne kompenzovaný jeho výrazne nižšou cenou. HTC One sa predáva za $ 600, čo je cena, ktorú niektorí zákazníci považujú za príliš drahý pre smartphone.

Okrem toho mnohí zákazníci tiež pripúšťajú, že funkcie HTC One sú príliš pokročilé pre dnešné používanie smartfónov. Pamätajte si, že aj s 1 GB pamäte RAM, stále môžete spustiť aj najnovšie Android hry sú dnes k dispozícii.

Share