iPhone 4s recenzia

iPhone 4s recenzia

Ahoj všetci a vitajte . Teraz, ak uvažujete o získanie iPhone pre seba alebo niekoho iného, alebo proste nechcú byť vynechané , potom toto je pre teba. IPhone 4s, ako viete, bol prepustený v októbri 2011 a za prvé tri dni získal viac ako 4 milióny predajov. Od tej doby, dopyt bol pre kvalitné iPhone 4S recenziu, ktoré dúfam, že dosiahnuť tu. Prvá vec, ktorú som urobil, bola zostavená táto tabuľka hlavných funkcií, nového iPhone 4s . Tak sa pozrite, A ja to prejsť podrobnejšie nižšie dole, alebo skočiť dopredu pomocou odkazov na pravej strane.
iPhone 4s Technické špecifikácie / funkcie tabuľky

Čo je nové v iPhone 4s recenziu

Poďme kopať veci preč tým, že ide cez nové ponuky v tomto iPhone 4s, vs iPhone 4 . Po stopách iPad 2 , Telefón 4s má teraz rovnaký ,ocenený A5 ,Dual Core procesor .Okrem toho ,8Mp fotoaparát , bola úplne re-inžinierstva pre super jasnosť a vyváženie farieb. Budeme skúmať, ako tieto funkcie spolu s novými snímačmi ovplyvňujú Herný a multimediálny zážitok na iPhone 4s . Budete radi vedeli ,že s týmto novým dizajnom, Apple konečne dal trápne anténa problém k odpočinku, sa pozrieme na presne ako.

Posledný, ale v neposlednom rade, budeme skúmať, pravdepodobne najviac hovoril záchvat funkcie, ďalej len, Siri ‘ hlasom riadený digitálny asistent . Siri má jedinečnú schopnosť pochopiť význam toho, čo hovoríte. Najlepšie zo všetkého je, frázovanie nezáleží a má talent na návrat s neuveriteľne užitočnými informáciami. Nakoniec som ‘ ll recenziu, ako môžete dostať svoje ruky na iPhone 4s pre lacné. Budem tiež brielfly pokrytie odomykanie pre použitie v iných sieťach.

Hardvérový Procesor, Displej, Snímače

Zobraziť

Prvá vec, ktorú si všimnete, keď vyzdvihnete iPhone samozrejme, je displej Retina.Displej iPhone 4S meria uhlopriečne 3,5 palca a môže sa pochváliť rozlíšením 960 x 640 @ 326ppi, čím poskytuje absolútne najostrejšie videá v podnikaní . Môžete si vychutnať sledovanie vašich obľúbených HD filmov , obrázkov a videí v ultra vysokej jasnosti a farbe. Vykresľovanie farieb je vynikajúce, iPhone 4s prináša farbu s nádhernou definíciou a jasom . Multi-touch povrch, umožňuje také pokročilé dotykové funkcie, ako štipka pre zväčšenie gest .IPhone je tiež potiahnutý prednou a zadnou vrstvou odolnou voči odtlačkom prstov, aby pomohol zabrániť tomu, aby mastný telefón vyzeral, že všetci nenávidíme.

Procesor

Snáď najväčší technický pokrok z iPhone 4 , na nový iPhone 4S , je novým A5 procesorom. Je to dvojjadrový 1GHz, super energeticky efektívny a Apple strávil ohlásenú miliardu USD, aby ju rozvinul. To údajne robí až 2x výpočtový výkon a až 7x grafiku , čo znamená, že môžete spustiť aj tie najnáročnejšie hry , viac súčasných aplikácií . Najlepšie je , že životnosť batérie je oveľa lepšia v porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Snímač

Jeho čas teraz na preskúmanie myseľ-tackajúca chôdza rad senzorov ,ktoré hry a aplikácie využiť ,naozaj im, že iPhone pocit, hladké riadenie a chlad. Po prvé, je samozrejme samotná dotyková obrazovka. Na rozdiel od iných podobných zariadení, ktoré cítia iba umiestnenie dotyku, iPhone cíti polohu aj intenzitu.

Cíti, kde a ako tvrdo sa dotknete obrazovky. Ďalej je akcelerometer , ktorý bol prítomný v iPhone od začiatku a detekuje pohyb telefón. Nový 3-osí, gyroskop , je nový prírastok a umožňuje iPhone poznať jeho naklonenia , v 3-dimenzionálnom priestore.

Infračervený senzor priblíženia, integrovaný s Siri, umožňuje iPhone vedieť, kedy je blízko tváre používateľa . Snímač okolitého svetla, detekuje úrovne osvetlenia, nastaviť blesk počas snímania. Čip GPS umožňuje aplikáciám mať také funkcie ako geo-tagging a sledovanie GPS alebo udalosti spustené pri odchode alebo vstupe do určitej oblasti.

Audio

Apple robil ich meno v audio poli s iPod a oni nestratili ich dotyk. IPhone má rovnakú skvelú zvukovú charakteristiku zariadení Apple s odpoveďou 20Hz až 20000Hz .Odporúčame autentické Apple slúchadlá, pre najlepší zážitok z počúvania. Batéria teraz umožňuje až 40 hodín, nepretržité prehrávanie zvuku.

Kamera / Video Recenzia

8MP recenzia fotoaparátu

Okrem všetkých vyššie uvedených dobrých vecí spoločnosť Apple úplne preskúmala fotoaparát iPhone . Počet pixelov sa zvýšil o 60%, z 5Mp iPhone 4. Táto zvýšená definícia znamená, že teraz môžete vykresliť fotografie tak veľké ako 8×10, priamo (pixel pre pixel). Pri redizajne fotoaparátu bol pridaný piaty lens, pre ostré zaostrenie. Okrem toho snímač okolitého svetla, auto LED blesk a väčší objektív f / 2.4 umožňuje viac svetla.

To je výrazne zlepšuje, nízke svetelné fotografie’. Ďalšou vlastnosťou je detekcia tváre, ktorá umožňuje iPhone 4s rozpoznať a upraviť zábery na výšku. Pre obrázky, ktoré majú svetlé aj tmavé , ako napríklad záber osoby gainst the sky, Apple zahrnul HDR fotografie.

Keď je vybratá HDR, fotoaparát vykoná 3 rôzne zábery pri rôznych expozíciách. Najlepšie časti každého z nich sú potom kombinované . Výsledok je naozaj úchvatný. Najlepšie zo všetkých, 3 fotografie sú uložené v rolke fotoaparátu pre neskoršie preskúmanie. Tiež s onboard úpravy fotografií, môžete skontrolovať a upraviť svoje fotografie priamo na iPhone 4s sám.

Video

S novým výkon spracovania, ktoré ponúka 5 procesor , spolu s re-inžinierstva fotoaparátu a objektívu dizajn , teraz môžete strieľať 1080p HDTV pomocou nič viac, než zadná kamera na iPhone 4s. Video stabilizácia robí divy , čo výrazne znižuje tras . Čo robí je ešte lepšie, je, že môžete upravovať svoje videá priamo na iPhone 4s . Trim svoje filmy, pridať hudbu na pozadí a profesionálne prechody s iMovie . Môžete tiež sledovať svoje obľúbené filmy na iPhone 4s.

Displej Retina prináša najlepšie rozlíšenie v podnikaní a Nový energeticky efektívny procesor A5, čo znamená, že môžete sledovať až 10 hodín videa.Airplay, pre tých z vás, ktorí nevedia, je naozaj cool aplikácia , ktorú môžete použiť, bezdrôtovo streamovať HDTV filmy, televízne relácie alebo osobné filmy na Apple TV alebo iPad.

Mobilné Wi-Fi a internetové recenzie

IPhone funguje v podstate na všetkých CDMA a GSM pásma, čo znamená, že môžete použiť kdekoľvek vo svete s akéhokoľvek poskytovateľa , keď bol telefón odomknúť.V predchádzajúcich iPhone 4 , slabá anténa dizajn ,malo za následok vysoký počet klesol hovory skúsených užívateľov.

Tento problém bol trvalo kladený na odpočinok s novým dizajnom, ktorý prepína medzi dvoma vnútornými anténami, dodať naozaj vynikajúci príjem.

Okrem toho ,dual antény ,znamená aj dvakrát download data rate , teraz 14,4 MBPs up od 7,2 MBPs.Ako vždy sa môžete pripojiť k žiadnej bezdrôtovej sieti (802.11 b/g/n Wi-Fi (802.11 n 2,4 GHz len)) a prehliadať internet, atď.

IOS 5, aplikácie a hry na iPhone 4s

Od začiatku iPhone 4S, jeden z najviac páčilo funkcie boli hry. Apple store má široký výber viac ako 200.000 aplikácií a hier. Širokú škálu snímačov umožňuje hru tvorcovia väčšie možnosti pre vytvorenie hry, ktoré reagujú na každý pohyb vášho prístroja , z nakloní na obrazovke gestá ako štipky , kohútiky , diapozitívov a lisy. Avšak, App store ako zmienka je platená Obchod s iba aplikácií a hier od schválených vývojárov Apple.Ak ste ako zvyšok z nás, ktorí nenávidia platiť za veci hoci, tam je vždy možnosť jailbreaking váš iphone.

Jailbreaking v podstate odstraňuje obmedzenia zabudované do operačného systému IOS5, čo vám umožňuje inštalovať bezplatné aplikácie od vývojárov 3rd party . To vám umožní prístup k ešte viac, zadarmo aplikácie. S až 2X výkonom a 7krát grafikou predchádzajúceho modelu, hry budú len lepšie a lepšie.

Zlepšená životnosť batérie tiež znamená, že môžete hrať hry alebo sledovať videá dlhšie bez nabíjania. Všetky nové herné centrum je super ľahké pre užívateľov spojiť so svojimi priateľmi a hry on-line alebo v sieti. Môžete sa pozrieť na App Store pre zoznam hier a aplikácií pre váš nový telefón.

Siri Rozpoznávanie Hlasu Digitálny Asistent

Snáď najviac inzerovaný, bol SIRI digitálny asistent .V podstate Siri má rozpoznať otázky alebo príkazy , bez ohľadu na to, ako sú formulované. Vykonáva tiež akcie na základe toho alebo vráti s príslušnými informáciami. Promo video (uvedené nižšie), ukazuje osoby, ktoré Siri príkazy robiť rad vecí. Patrí medzi ne, presunúť stretnutia, reagovať na e-maily a pýtať SIRI otázky, pri behu , jazde atď.

Siri je zďaleka najpokročilejšie je to druh. je úplne integrovaný s e-mailom , čas a GPS. Je schopný vykonávať niektoré naozaj úžasné funkcie, ako pripomínať, aby ste vyzdvihli chlieb, keď opustíte dom . Má tiež inteligentnú odpoveď, pre takmer všetko. Nižšie je uvedený zoznam, na základe nášho výskumu, druhov funkcií, ktoré môžete požiadať Siri robiť :

Funkcie Siri Môžu Vykonávať

 • Dotazovanie kontaktov: adresa, E-mail ,telefónne číslo atď
 • Nastavenie vzťahov: moja mama je’, môj brat je ‘ etc
 • Kalendáre: pridávanie, zmena udalostí, pýtanie sa na udalosti
 • Alarmy / Upomienky: Nastavenie Alarmov, Pripomienok, Časovačov. Kontrola času
 • Email / texty: odosielanie ,kontrola ,čítanie, reakcia na správy
 • Priatelia: vyhľadanie priateľov pomocou GPS
 • Mapy: trasy, hľadanie blízkych miest: miesto na kávu, nákupné centrum, Čerpacia stanica
 • Hudba: Prehrávanie skladieb, Shuffle
 • Poznámky: vytváranie a vyhľadávanie poznámok
 • Telefón: telefónne hovory

Akciový

 1. Počasie: predpoveď plochy, týždenne, denne
 2. Prehľad Websearch
 3. Wolfram Alpha search: rôzne údaje, výpočty napr.: populácia New Jersey
 4. Záver, tajomstvo na iPhone 4s najlepšie ponuky
Share